Pre milovníkov
mestského
života

Pre milovníkov
mestského
života

Rezidenčný projekt sa nachádza v centre mesta, priamo na Dunajskej ulici. Do 10 minút sa pešo dostanete kamkoľvek v širšom centre.

Nová Dunajská vám poskytne aj bezproblémovú dostupnosť autom a výborné napojenie na mestskú hromadnú dopravu. Nezáleží na tom, či sa vyberiete za kultúrou, zábavou alebo nákupmi.

do 10min

PEŠO KAMKOĽVEK V ŠIRŠOM CENTRE

Školy
pre Vaše deti

Užite si komfort zaviesť vaše deti pešo do škôlky alebo do školy. Do 5 minút máte v dosahu 3 materské školy, 2 základné školy a 2 gymnáziá. Vaše staršie deti sa zo školy dostanú domov samé a bezpečne.

Práca

Prebuďte sa v absolútnom centre mesta, v susedstve neďalekých biznis centier. Ak dochádzate do vzdialenejších mestských častí, expresne sa tam dostanete hromadnou dopravou alebo autom.

Kultúra

Do kina či do divadla sa dostanete do 10 minút. Klubové kino Lumière, Slovenské národné divadlo i Slovenská filharmónia sa nachádzajú pri Novej Dunajskej v pešej dostupnosti.

Oddych

Prejdite sa po dunajskej promenáde, pripravte si piknik v Medickej záhrade alebo vyrazte na bicykli do Rakúska či Maďarska. To všetko stihnete do 10 minút po zatvorení vchodových dverí.

Mestský život

Vychutnajte si bezprostrednú blízkosť kaviarní, bistier a reštaurácií. Neskoré raňajky či skoré večere si užijete v centre mesta. Navyše, nočný život vám bude ležať pri nohách.